Laufen із задоволенням оголошує про створення нового вебсайту: kartellbylaufen.com. Новий сайт має чіткий, лінійний графічний вигляд, який презентує переваги проекту: якість, інноваційність, досягнення у дослідженні матеріалів, емоції, гламур.

Високоякісний матеріал SaphirKeramik дарує безліч нових можливостей для створення неймовірних форм. Радіус заокруглення кромки в 1-2 мм, нарешті, технічно можливий.

З появою у 2005 році успішної дизайнерської лінійки Laufen Palomba Collection, вона стала символом поєднання строгої геометрії та органічних форм. Нові моделі цієї колекції вже отримали декілька дизайнерських винагород.

Витонченість, легкість та сміливість LAUFEN pro S це нова частина успішної серії LAUFEN pro. Завдяки делікатно оновленому дизайну, від Швейцарського дизайнера Петера Вирца (Peter Wirz), елегантна pro S поєднується з усіма варіантами лінійки pro.

Об'єднання для вдосконалення: Зараз, сестринська компанія LAUFEN - Швейцарська фабрика з виробництва змішувачів SimilorGroup - ідеально доповнила колекції від LAUFEN змішувачами, дизайн яких гармонійно поєднується із загальним дизайном кераміки.

Побачте, відчуйте та спробуйте нашу продукцію: архітектори, інженери, менеджери, продавці та покупці можуть першими випробувати дизайнерські рішення для ванної кімнати від LAUFEN на ФОРУМІ LAUFEN.

LAUFEN Clean Coat (LCC) здобуло нагороду на конкурсі дизайну матеріалів IF material design award 2012: Інноваційне покриття, яке наноситься на оригінальну глазур та випалюється разом з нею, й надає кераміці бездоганного вигляду. Дізнайтеся більше.

LAUFEN презентує свою нову програму перепланування mybathroom. Цей додаток дозволить Вам спроектувати ідеальну ванну кімнату за власним комп’ютером. Завдяки інтуїтивному та простому управлінню, кожен зможе створити інтер’єр своєї мрії.

LAUFEN.Україна

© 2010 - 2015 LAUFEN. Всі права захищені.